Telefon: 50 50 50 150 | Warsztat: 58 324 96 20 |

O firmie

Na nasz wspólny sukces pracuje wykwalifikowany zespół, który jest zawsze do Państwa dyspozycji. Dbamy, by usługę wykonywała kompetentna załoga. Dlatego pracują dla nas przeszkoleni pracownicy, wyposażeni we wszystkie urządzenia i narzędzia, potrzebne do sprostania każdej awarii. Z biegiem lat dzięki fachowej obsłudze, dbaniu o każdy szczegół, efektywność napraw i czas klientów zdobyliśmy pozycję na rynku. Wypracowaliśmy wysokie standardy pracy. Od początku istnienia firma zrzeszona jest w Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Gdańsku.

Firma PPHU L&M świadczy usługi na rzecz Klientów w pełnym zakresie związanym z obsługą serwisową samochodów, w zakresie usług blacharko-lakierniczych i kompleksowej diagnostyki samochodów. Proponujemy całościową obsługę związaną z likwidacją szkód komunikacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie dowodzi, iż podstawą rozwoju firmy są: konkurencyjność cenowa i jakościowa, przywiązanie Klientów, zaangażowanie pracowników w procesy zachodzące w firmie, profesjonalizm działania, adaptacja do dynamicznie zmiennych warunków zewnętrznych. Te cechy w konsekwencji gwarantują pełne zadowolenie Klientów oraz przywiązanie do Firmy co ma odzwierciedlenie w stabilnym rozwoju.

Dlatego stawiamy sobie następujące cele:

  1. osiągać wyznaczone poziomy sprzedaży
  2. zapewniać zadowolenie klientów z oferty usługowej
  3. zwiększać rentowność sprzedaży

Cele te osiągniemy następującymi metodami:

  1. utrzymanie partnerskich relacji z naszymi dostawcami
  2. skuteczne i pełne wdrożenie nowoczesnych metod naprawy pojazdów
  3. zorientowanie wszystkich pracowników na klientów, trafne rozpoznawanie ich potrzeb, podtrzymywanie pozytywnych relacji.
  4. doskonalenie technik i metod sprzedaży
  5. doskonalenie metod napraw serwisowych i kontroli jakości ich wykonania
  6. skutecznie wyprzedzać sposobami działania i metodami marketingowymi konkurencję zewnętrzną

Pełne zaangażowanie każdego z pracowników PPHU L&M Pełka w realizację założonych celów zapewni stworzenie spójnego systemu z czytelnym zakresem odpowiedzialności, kompetencji, a w rezultacie dalszy rozwój firmy i zaspokajanie potrzeb klientów na najwyższym poziomie w bieżącym działaniu.

Lokalizacja